Reflexní oděvy

Be seen and look cool! 

Chraňte svoje zdraví a zdraví svých pracovníků pomocí oděvů s vysokou nebo zvýšenou viditelností.

Pracujete za snížené viditelnosti nebo se pohybujete v místech s nebezpečím pohybu dopravních prostředků jako vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, nákladní vozidla apod.? Předvídejte a chraňte svoje zdraví. 

Osoba s reflexními oděvy je viditelná až na 300 m, v porovnání s osobou bez HiVis oděvů, která je vidět maximálně na 50 m.
 

 

Při běžné dopravě či manipulaci se může stát, že nemá řidič dostatečný výhled nebo nevěnuje řízení maximální pozornost a neštěstí je na světě. Nepodceňujte žádné nebezpečí a zvolte reflexní oděvy.

Nejen volba správných a kvalitních ochranných oděvů je důležitá. Neméně důležitá je i péče o oděvy a jejich ochranné prvky, aby nesplňovaly svoji funkci jen v době nákupu, ale po celou dobu jeich používání. 

Rádi vám poradíme a navrhneme řešení, které vám bude vyhovovat. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailu.

 

Kolik potřebujete oděvů? 

Frekvence výměny oděvů a počty na uživatele se odvíjí od průmyslového odvětví, typu činnosti a hygienických pravidel. Na obvyklé možnosti se můžete podívat ZDE.

 
 
 
 

Kontaktujte nás!

Jméno*
 
 
PSČ*
 
Telefon*
 
 
Poznámka
 
 
Firma*
 
 
Email*
 
 
 
 

Jak funguje servis oděvů?

http://www.berendsen.cz/cleanroom
http://www.berendsen.cz/cleanroom
Jsme na LinkedIn

Jsme na LinkedIn

Berendsen chce stabilně poskytovat kvalitní služby a proto se snaží přiblížit svým zákazníkům a přinášet jim nejnovější informace a poznatky.
Čtěte více
http://www.berendsen.cz/rohoz-bavlna
http://www.berendsen.cz/rohoz-bavlna
Bavlněná rohož

Bavlněná rohož

Trápí vás neustálý úklid mokrých podlah, zejména v zimním období? Bavlněná rohož pojme až 5 litrů vody na 1 m2! Eliminujte riziko uklouznutí a úrazu.
Čtěte více
http://www.berendsen.cz/pracovni-odevy/vyhody-servisu
http://www.berendsen.cz/pracovni-odevy/vyhody-servisu
Opraví se sám?

Opraví se sám?

Nemáte čas si zašít díru na oděvu, přišít knoflík? Nezatěžujte se zbytečnostmi. Využijte Berendsen servis.
Čtěte více

Proč pronájem a servis oděvů?