Rohož MicroTech

Povrch naší nové rohože je ten nejlepší na světě...

                          ... To stejné platí o pro spodní stranu.

MicroTech je zcela nová, patentovaná rohož, která v sobě kombinuje ty nejlepší charakteristické vlastnosti již existujících produktů. Rohož s nepřekonatelnou schopností absorbovat vodu, mokré i suché nečistoty.

Povrch rohože se skládá z nového typu mikrovlákna, která má ve srovnání s jinými materiály vyšší užitek. Spodní strana UltraGrip díky speciálnímu gumovému vzoru neklouže a bez ohledu na vnější podmínky zůstává na svém místě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MicroTech

Důležitou vlastností mikrovlákna je fakt, že je 16krát tenčí než lidský vlas. Ve srovnání s jinými rohožemi má MicroTech výhodu ve větším množství zakroucených vláken pro udržení nečistot a vlhkosti. To je to, co dává MicroTech jeho nepřekonatelnou absorpční schopnost. Velká plocha vláken také napomáhá k rychlému odpařování vlhkosti - MicroTech rohože schnou podstatně rychleji než běžné nylonové a bavlněné rohože.

 

UltraGrip

Jakmile se pod většinu běžných rohoží dostane voda nebo nečistota, začnou klouzat. Spodní strana UltraGrip naší nové rohože byla navržena tak, aby se s tímto problémem vypořádala. Rohož inspirovaná Formulí 1 byla navržena tak, aby odváděla vodu a vlhkost pryč. Vedle toho se rohož sama "přisává" k povrchu. Výsledky jsou perfektní, rohož zůstává nehybně na svém místě - dokonce i ve vlhkém počasí.

otreby

Kontaktujte nás pro vypracování nabídky.odukty.

Video - Rohož MicroTech
video icon

Video - Rohož MicroTech

http://www.berendsen.cz/rohoz-logo
http://www.berendsen.cz/rohoz-logo
Logo rohož

Logo rohož

Přivítejte vaše zákazníky. Logem na rohoži zvýšite image firmy. Nebo využijte rohož jako reklamní plochu a podpořte vaše produkty nebo služby.
Čtěte více