Pronájem a servis pracovních oděvů.

Oděvy, které nekoupíte.

Na trhu najdete velké množství výrobců a dodavatelů pracovních oděvů. Zhotovit montérky, které budou pevné, pohodlné, dobře padnoucí a vypadající, zvládne mnoho výrobců. Nicméně, zkonstruovat pracovní oděvy tak, aby vydržely praní a vrátily se ke svým uživatelům po 10ti, 20ti, 50ti pracích cyklech v uspokojivém stavu, to už je výzva.

Berendsen věnuje hodně úsilí vývoji kvalitních oděvů a designů tak, aby uspokojovaly potřeby svých zákazníků po mnoho let. Investuje nemalé finanční prostředky do nákupu kvalitních materiálů, protože ví, že se to vrátí .... ve spokojenosti zákazníků. To dokazuje i fakt, že ročně vyrobí Berendsen přes 2 miliony kusů oděvů.

Nákup a údržba pracovních oděvů jsou kapitálově a časově náročné úkoly. Berendsen nabízí řešení v oblasti  pracovních a ochranných oděvů pro firmy z různých segmentů.

Berendsen se postará o pořízení oděvů a údržbu a vy se můžete koncentrovat na rozvoj vašeho podnikání.

Design a parametry oděvů jsou koncipovány dle nejnovějších trendů a bezpečnostních požadavků platných norem. Pomocí Berendsen řešení získáte spoustu výhod. Jednou z nich je jednotnost vzhledu vašich zaměstnanců, jejich upravenost a aplikací firemního loga na oděv zvýšíte image vaší firmy. Vaši zaměstnanci budou tak vždy čistí a budou dělat vaší firmě skvělou reklamu.

Pronájem a servis oděvů? Jednoduché!