O nás

Pomáháme Vám každý den

Berendsen je součástí skupiny Elis, poskytuje komplexní textilní servis (pronájem a praní) pro různé pracovní činnosti. Nabízíme všechno od pracovních oděvů, přes vstupní rohože až po oděvy do čistých prostor. Ve všechny našich obchodních liniích spolupracujeme s tisíci společnostmi v celé Evropě, díky kterým fungujeme.

Naše vize

V dnešním komplikovaném světě hrají dodavatelé komplexních služeb významnou roli. Díky tomu, že dokonale poznají, a někdy až předvídají, potřeby svých zákazníků nabízí taková řešení, která přináší profesionální úspěch. Ve společnosti Elis jsme přesvědčení, že základním kamenem k dosažení tohoto cíle je všímavost, oddanost a agility dělat všechno co nejlépe.

Naše poslání

Jako současný i budoucí nejlepší partner našich zákazníků navrhujeme, vyvíjíme a poskytujeme na míru šitá řešení, která pro ně a jejich koncové uživatele vytvářejí přidanou hodnotu.

Naše hodnoty

Hodnoty, které vytvořily základ společnosti Elis - respekt k ostatním, jít ostatním příkladem, integrita a zodpovědnost, poskytují rámec pro naše každodenní jednání a inspiraci pro naše rozhodnutí.

Operátorka výroby v bílém plášti s černými brýlemi pere a třídí pracovní oděvy

Naše historie

Berendsen je součástí skupiny Elis, mezinárodní společnost působící v oblasti textilních a hygienických služeb s vedoucím postavením ve většině z 28 zemí Evropy a Latinské Ameriky, ve kterých působí. Společnost je kótována na pařížské akciové burze Euronext N.V.

Co děláme

Berendsen je součástí skupiny Elis, mezinárodní společnost působící v oblasti textilních a hygienických služeb s vedoucím postavením ve většině z 28 zemí Evropy a Latinské Ameriky, ve kterých působí.

Prohlížením této webové stránky souhlasíte s použitím  Cookies k analýze návštěvnosti stránek a následné personalizaci obsahu a reklam dle vašich zájmů. Další informace naleznete v našich zásadách Cookies.