Rohož do každé firmy

Rohože Berendsen vám pomohou v boji proti nečistotě.

Podlahy jsou vystaveny trvalému opotřebovávání.

Boty, písek, hlína, nečistoty i voda znamenají permanentní působení a trvalou zátěž, ať už je podlaha ze dřeva, dlažby nebo opatřena koberci. Výsledkem jsou šrámy, vychozená místa a neodstranitelná znečištění. Důsledkem bývá nutnost vyměnit celou podlahu.

Rohože Berendsen jsou jedničkou v boji proti nečistotě. Pouze rohože Berendsen díky svým speciálním čistícím vlastnostem mohou účinně zachytávat špínu hned u vstupu. Nečistoty jako prach, písek, kamínky, hlína a voda jsou do budov denně přinášeny na podrážkách obuvi. Pokud nejsou zastaveny hned u vstupu, roznáší se dále v budovách a způsobují znečištění nebo zničení podlah. Zpomalte opotřebení svých podlah a poskytněte jim komplexní péči s rohožemi Berendsen.

Rohož BERENDSEN toto působení omezuje, a tím také snižuje nároky na údržbuBerendsen zajistí komplexní servis dle režimu, který nejlépe splní přání zákazníka.

http://www.berendsen.cz/vyzkousejte Vyzkoušejte rohož bez závazků!

 

Kde všude můžete umístit rohož?

Všude, kde chodí lidé ... na vstupu zvenku, zevnitř, před výtahem, ve výtahu, u schodiště, v chodbách, na recepci, před kancelářemi, u kopírky, v kuchyňce, u kávovaru, při přechodu mezi místnostmi ... 

 

Kontaktujte nás a získejte řešení šité na míru právě vám.

 

Test HD kvality
video icon

Test HD kvality

Podívejte se, jak věrohodně působí HD logo rohož Berendsen.
Snížení úrazovosti.

Snížení úrazovosti.

Pomáháme našim zákazníkům.