Čisté prostory

Jako partner pro kontrolu kontaminace Vám rádi poskytneme inovativní řešení

K tomu, aby mohly společnosti s čistými prostory fungovat bez problémů a mohly vykonávat potřebné výzkumy, musí zajistit absolutní hygienu svých zařízení. Jsme známí pravidelnými inovacemi, které přinášíme do tohoto vědeckého a výzkumného prostředí, a proto Vám můžeme poskytnout odborné poradenství a oděvy, které minimalizují riziko kontaminace.

Zabezpečení kvality

Díky naší oddané práci s cílem zabezpečit kvalitu s důrazem na LEAN, nepřetržitému monitorování a zlepšování našich čistých provozoven, vždy zaručujeme kvalitní produkty a testovací metody.

Cleanroom High Tech Security of quality
icon_contingency_green

Kontingence

Díky 13 samostatným Cleanroom závodům po celé Evropě existuje nahraditelnost a zastupitelnost, což zabezpečuje 100% dodávek bez ohledu na okolnosti.

icon_computer_green

Inovace

Investujeme do neustálého zlepšování a přinášíme Vám moderní a efektivní řešení, jako je například online sledování servisovaných oděvů pomocí UHF technologie. Tím se maximalizuje kontrola kontaminace ve Vašich čistých prostorech.

icon_service_green

Spolehlivost služeb

Vždy začínáme analýzou profilu Vaší firmy, abychom pochopili Vaše potreby a očekávání. Prostřednictvím nepřetržité komunikace zabezpečujeme, že máte dodávky vždy včas.

Symbol cirkulární ekonomiky

Kontrola nákladů

Tím, že se rozhodnete pro pronájem, nebudete muset držet skladové zásoby oděvů. Tuto investici uděláme za Vás - tím se Vám uvolní kapitál, který můžete investovat do jiných oblastí ve Vašem podnikání.

CRserviceCycleCZ

Kompletní služby. Celková kontrola.

  • Odborné konzultace a poradenství
  • Přizpůsobení speciálním požadavkům
  • Správa nákupu a zásob
  • Sběr kontaminovaných a dodávka čistých textilií
  • Úplná dekontaminace
  • Kontrola kvality
Čtěte více

Nejčastější otázky

Rádi Vám pomůžeme

Náš pracovník se s Vámi obratem spojí.

Existující zákazník?

Prohlížením této webové stránky souhlasíte s použitím  Cookies k analýze návštěvnosti stránek a následné personalizaci obsahu a reklam dle vašich zájmů. Další informace naleznete v našich zásadách Cookies.